Skolotāju diena

Skolotāju diena
03.10.2014
3. oktobra rīts atšķīrās no citiem mācību dienu rītiem, jo 9., 10. un 11. klašu skolēnu sejās varēja manīt satraukumu. Bija tās dienas rīts, kad viņiem tika dota iespēja sagādāt pārsteigumu skolotājiem.

Ugunīgi rudenīgā aleja veda skolotājus skolā uz viņu „mītni” skolotāju istabu.

Tieši šajā dienā skolā notika visneparastākās pārvērtības.

Pārsteigumi turpinājās, jo “mūsu lielie” bija sagatavojuši mazu, bet mīļu sveicienu visiem pedagogiem Skolotāju dienā. Lai šie pārsteigumi būtu labāk saskatāmi, visiem tika dāvinātas brilles (zaļas, dzeltenas, rozā...), caur kurām var ieraudzīt dažādus brīnumus dažādās krāsās. Un brīnums notika - izauga koki (skolotājas Līga, Margarita) ar skaistām lapotnēm, atlidoja baltais stārķis (skolotāja Nelda), kurš lēni, bet graciozi vicināja spārnus. Gar birzs malu aizjoņoja motocikls (skolotāja Ārija) izbiedējot aizdomājušos bebru (skolas direktore Dace), kurš lēni savā nodabā devās uz Garozas upīti. Visā savā staltumā noriņā iznāk stirniņa (skolotājs Jāzeps). Pa reizei salti, bet rotaļīgi uzpūta ziemeļvējš (skolotāja Irēna). Saule (skolotāja Lilija) smaidīja zilajās debesīs.....

Katru gadu skolēni prot sagādāt pārsteigumus skolotājiem viņu svētkos, un diena izdodas pilna humora un jautrības.

Prieks par skolotājiem, par viņu spēju jokot un saprast humoru. Novēlam visiem skolotājiem, lai tas nerātnais skolēns Jūsos nepazūd, lai optimisms un dzīvesprieks ir tas, kas rāda gaismu citiem!

Skolotāja Anita

 

 


      Atpakaļ
Bauskas novads, Mežotnes pagasts, Garoza, LV - 3926, Latvija,
+371 63945211,
+371 63945211,
mezotne.internatskola@bauska.lv